środa, 20 października 2010

Czarni mieli ogromne szczęście a zarazem wielkiego pecha w meczu z Hamarem Górzyn. Przegrywając ten mecz przez własne błędy. Wynik 1:2 to tylko nieskuteczność napastników Hamara. Który w drugiej połowie marnował wyśmienite okazje. Czarni nie potrafili stworzyć sobie dobrych okazji. W drużynie Jelenina zawiodły indywidualne ogniwa.
Przez złą dyspozycje zawodników kulał cały zespół. Złe pułapki ofsajdowe mogły przynieść stratę bramki na samym początku. Dwukrotnie napastnicy przyjezdnych przestrzelali bramkę Jelenina. Pierwsi ją jednak strzelili goście. Po podaniu do napastników boczny arbiter nie nadarzył za akcją, puszczając bramkę z kilku metrowego spalonego. Więcej sytuacji żadna z drużyn nie zdołała sobie sprawić. Po zmianie stron zespół Jelenina doprowadził do wyrównania. Piękna wrzutka do Adriana Mikitiuka spadła mu prost na lewą nogę. Uderzył z pierwszej piłki tuz przy słupku bramki. Czarni nie potrafili wyjść naprowadzenie. Marnując okazję najbliższych odległości. W jednej z akcji faulowany w polu karnym był Aleksander Nieradka. Sędzia boczny pokazał faul natomiast arbiter główny po nieporozumieniu ukarał zawodnika Czarnych kartonikiem za symulacje. Zawodnicy Jelenina nie potrafili strzelić do bramki rywala, co kilka minut później wspaniale wyszło im zestrzałem do swojej bramki strzelając gola samobójczego. Kamil Walotka po nieporozumieniu z Tomaszem Zomerem próbował zagrać piłkę głową do bramkarza Jelenina. Ten natomiast wyszedł z bramki aby piłkę złapać i tak ta trafiła do siatki gospodarzy. Takim nieszczęśliwym akcentem zakończył się mecz z Hamarem.

CZARNI JELENIN - HAMAR GÓRZYN 1:2 (0:1)