niedziela, 3 października 2010

Czarne chmury nad druzyną.

Czarni będąc faworytem w meczu z UKS Witków na swoim stadionie niemal stracili by punkty. Prowadząc do przerwy 3:0 mieli sporo problemów w końcówce. Po wprowadzeniu do gry młodych zawodników Czarni zlekceważyli rywala którzy wykorzystali okazję wyrównując na 3:3 w ostatnich minutach drużynę uratował Adam Chyliński strzelając bramkę na prowadzenie.
Od pierwszych minut widoczna przewaga Czarnych Jelenin była przypieczętowana bramką. Po uderzeniu z rzutu wolnego najsprytniejszy w polu karnym okazał się Patryk Zawal strzelając bramkę na prowadzenie. Chwile później ten sam zawodnik asystował przy golu z głowy Michała Błońskiego przedłużając piłkę głową, koledze z drużyny. Czarni mieli ogromną przewagę. Chwilę później ponownie Patryk Zawal podał Adrianowi Mikitiukowi który zdobył gola głową lecz arbiter wskazał spalonego. Lecz kolejna akcja Adriana Mikitiuka była udana, wspaniale podał do Pawła Morka a ten z najbliższej odległości zdobył bramkę. W drugiej połowie błędem było ściąganie najlepszego na boisku Patryka Zawala. Na jego miejsce wszedł młody Patryk Znojek. Cała drużyna przy wyniku 3:0 zlekceważyła rywala. Po nieporozumieniu wprowadzonego do gry Patryka Znojka zawodnik UKS-u wyszedł sam na sam z bramkarzem i bez problemu zdobył gola. Po tej bramce Witków nabrał wiatru w żagle. Po stracie w środku pola zawodnik gości z dystansu pokonał bramkarza Jelenina. Chwilę później po kolejnej stracie drugi błąd popełnił młody zawodnik Jelenina. Próba minecia zawodnika zakończyła się źle dla całej drużyny. Kolejny strzał z dystansu trafił do bramki gospodarzy. Na szczęście w końcówce Adam Chyliński z zimną krwią uderzył na bramkę rywala zdobywając bramkę. Kłótnie na boisku zaniepokoiły prezesa Czarnych Krzysztofa Nieradkę który jeszcze przed gwizdkiem opuścił boks gospodarzy.

CZARNI JELENIN - UKS WITKÓW 4:3 (3:0)