niedziela, 31 października 2010

Czarni Jelenin przegrali kolejny ważny mecz w tej rundzie. Tym razem z wysoko notowaną Garbarnią Leszno Górne. Mając przewagę cały mecz stracili w dwie głupie bramki. Pierwsza padła po dośrodkowaniu, Tomasz Zomer wyskoczył do piłki złapał... a ta wypadła mu z rąk. Stojący za nim napastnik Tylko dobił piłkę do pustej bramki. Czarni nie marnowali czasu przesunęli szale do ofensywy a w obronie został sam Paweł Czura. Gdy zawodnicy wyszli z korną, ten zatrzymał piłkę ręką aby nie wpadła bramka. Został ukarany Czerwoną kartką ale mimo tego drużyny i tak nie uratował od straty bramki gdyż zawodnicy szybko rozegrali pośredni i strzelili bramkę. Drużyna Czarnych już w pierwszej połowie powinna prowadzić 3:0. Najpierw sam na sam zmarnował Aleksander Nieradka strzelając w bramkarza. Kolejno z niemal 10 metrów Paweł Morek przestrzelił bramkę. Szansę miał także Damian Kuszek. Nie było mocnych na pokonanie bramkarza Garbarni, który miał zbyt dużo szczęścia gdyż oddawane strzały wpadały wprost w jego ręce. W drugiej połowie Czarnym podcięła nogi bramka stracona przez bramkarza Jelenina który popełnił fatalny kiks. Przy stanie 0:1 Szansę na zdobycie gola miał ponownie Aleksander Nieradka , niepotrzebnie uderzał z pierwszej piłki posiadał tyle czasu a trafił wprost w bramkarza. Jeszcze do wyrównania mógł doprowadzić Paweł Morek ale jego strzał trafił w poprzeczkę. Dwa razy z rzutu wolnego próbował Adrian Mikitiuk , zaś piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki. Niewykorzystane sytuację zemściły się w ostatniej sekundzie meczu gdyż po głupim zagrani ręką Pawła Czury Garbarnia podwyższyła prowadzenie.

CZARNI JELENIN - G.LESZNO GÓRNE 0:2 (0:0)