sobota, 6 października 2012

Kompromitacja!

Nie tak to miało wyglądać! Do Siedliska pojechał teoretycznie najsilniejszy skład, jakim w tej chwili dysponujemy. Miało być zwycięstwo, a skończyło się na kompromitacji. Od początku spotkania gra przebiegała pod dyktando gospodarzy. Minęło zaledwie 10 minut, a już trzeba było odrabiać straty, lecz o tym mogliśmy zapomnieć. Nasi zawodnicy wyglądali jak chłopcy we mgle, nie potrafiąc stawić oporu rywalom. Do końca pierwszej połowy straciliśmy jeszcze 2 bramki. Druga połowa rozpoczęła się obiecująco, gdyż to nasi zawodnicy ruszyli do ataku. Tym razem to my po 10 minutach zdobywamy bramkę, a dokładniej Konrad Gabiga. Wydawało się, że jest jeszcze szansa na wywiezienie punktu, ale kilka minut później wszelkie nadzieje prysły. Gospodarze wyszli z kontrą - strzał zza pola karnego, piłka odbija się od słupka i bramka. Siedlisko zdobyło jeszcze 2 bramki i wynikiem 6-1 zakończył się ten mecz, choć mógł wyżej. Oby takie spotkanie w naszym wykonaniu już się nie powtórzyło!

GKS Siedlisko - CZARNI Jelenin 6:1 (3:0)