sobota, 8 września 2012

Kolejne zwycięstwo!

Wczorajszy mecz był bardzo podobny do tego z Konotopem. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando naszego zespołu. Od pierwszego gwizdka Czarni ruszyli do ataku i już po 15 min mogło być 5-0, ale skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Świetne okazje do zdobycia bramki marnowali kolejno Gerard, Aleksander, Mateusz i Konrad. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 38 minuty, kiedy to podanie z prawej strony otrzymał Mateusz Znojek, który tym razem dobrze zachował się w polu karnym i wyprowadził zespół na prowadzenie. Wynik do końca połowy nie uległ zmianie, ale prowadzenie naszej drużyny powinno być znacznie wyższe. Jak zwykle początek drugiej połowy w wykonaniu Czarnych wyglądał słabo. Gospodarze ruszyli do ataku próbując odrabiać straty, w naszym zespole zaczęło brakować środka pola, przez co Racula stwarzała coraz groźnieje sytuacje. No i niestety w końcu rywalom udało się zdobyć bramkę wyrównującą, zawodnik Drzonkowianki znalazł się z piłką z prawej strony pola karnego i bez problemu pokonał Arkadiusza. Nasze ataki ograniczały się do kontr, ale za to bardzo niebezpiecznych. Dwukrotnie Aleksander wychodził sam na sam z bramkarzem, lecz raz nie trafił w bramkę zaś drugi raz trafił prosto w bramkarza. Podobnie Konrad Gabiga w takiej samej sytuacji trafił w bramkarza, później zaś ładnie wszedł z lewej strony w środek pola karnego mijając kilku rywali, ale przestrzelił bramkę. Wcześniej jednak Konrad wywalczył jedenastkę, kiedy to w rogu pola karnego był faulowany przez bramkarza. Rzut karny na bramkę pewnie zamienił Adrian Mikitiuk, dzięki temu mogliśmy schodzić z boiska z kolejnymi 3 punktami. Zagraliśmy dobry mecz, ale trzeba popracować nad skutecznością gdyż ponownie w drugiej połowie tracimy bramkę i zaczyna się robić nerwowa końcówka.

Drzonkowianka Racula - CZARNI Jelenin 1:2 (0:1)