środa, 15 sierpnia 2012

Wreszcie pokonani!

Mimo braku kilku podstawowych zawodników udało nam się wreszcie pokonać Czarnych Rudno. Zaczęliśmy mecz bardzo nerwowo i już od pierwszych minut mogliśmy przegrywać, później jednak to my doszliśmy do głosu spychając Rudno do obrony. Głównie staraliśmy się uruchamiać naszych napastników długimi piłkami, ale na niewiele to się zdało. Dogodną sytuację miał Aleksander Nieradka, który stanął sam na sam z bramkarzem, lecz to zawodnik gości okazał się lepszy. Więc remisem 0-0 zakończyła się pierwsza połowa. Bardzo udanie rozpoczęliśmy drugą część spotkania, gdyż zaledwie po 5 minutach ponownie Aleksander znalazł się w sytuacji „sam na sam”, ale tym razem umieścił piłkę w bramce. Drużyna z Rudna musiała się otworzyć, co spowodowało, że kilkukrotnie znajdowaliśmy się w podobnej sytuacji, ale piłka jak na złość omijała światło bramki. A więc udanie rozpoczęliśmy nowy sezon wygrywając pierwsze dwa spotkania. Czarni oby tak dalej!

CZARNI Jelenin - Czarni Rudno 1:0 (0:0)