niedziela, 2 maja 2010

Dwie bramki w końcówce.

Na swoim terenie Czarni Jelenin nie dali rady wyżej notowanej Alfie Jaromirowice. Po wyrównanej pierwszej połowie mogło paść dużo bramek. Czarni oddali dużo strzałów lecz niestety w bramkarza, Alfa natomiast stwarzała je dużo groźniejsze zmuszając naszego goalkeepera do interwencji. Wielki pech i kontuzja w 30 minucie naszego motoru napędowego i kapitana drużyny Adriana Mikitiuka sprawiła ,że Alfa wygrywała grę o środek pola. W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie. Mogło się wydawać, że mecz zakończy się wynikiem bezbramkowym. Lecz w końcówce długie podanie ze środka pola po nie porozumieniu Kamila Bendiuł oraz Patryka Zawala zawodnik wrzucił piłkę do nabiegającego napastnika który z najbliższej odległości pokonał Łukasza Bieleszczuka. Alfa poszła za ciosem wykorzystując roszady w naszej drużynie, pomimo walki do końca zawodników Jelenina udało się gościom strzelić drugiego gola.

CZARNI JELENIN-ALFA JAROMIRO. 0:2 (0:0)