wtorek, 29 czerwca 2010

Zrobiliśmy już wszystko... nie udało sie.

Wszystko potoczyło się po myśli. Lecz brakło 2 punktów. Punktów które straciliśmy z MKS, bądź z takimi drużynami jak Zenit Błękitni czy Orzeł. Przegrywając z nimi jedno bramkową przewagą tracąc gola w końcówce spotkań. Zmiana trenera przyniosła skutki. Pod wodzą Pawła Morka Czarni zdobyli zaledwie 3 punkty. Natomiast pod jego nieobecność do końca drużynę poprowadził Krzysztof Nieradka. Zdobywając na 5 meczy 11 oczek. W dodatku z drużynami z czołówki. W Sobotnim meczu z Budowlanymi Lubsko Czarni grali o wszystko. Licząc na remis w Świdnicy. Nie udało się gdyż Błękitni ten mecz wygrali. W końcowym meczu napastnicy Jelenina dali popis strzelecki. Adrian Mikitiuk zdobył hat-trick natomiast Aleksandrowi brakło jednego trafienia aby dorównać wyczynowi kolegi. Budowlanym udało się zaliczyć dwa honorowe trafienia. Lecz i tak na wszystko było za późno i Czarni nowy sezon zaczną od klasy A. Spadając z podniesionym czołem i po walce do końca. Za co z całego serca dziękujemy naszym zawodnikom.

Bramki:
  • 33' Adrian Mikitiuk
  • 50' Adrian Mikitiuk
  • 56' Adrian Mikitiuk
  • 62' Aleksander Nieradka
  • 69' Aleksander Nieradka

poniedziałek, 21 czerwca 2010

Nie można było tak odrazu?

W pełnym składzie Czarni udali się na arcy ważny mecz do Jasienia. Gdzie bezproblemowo pokonali miejscową Stal. Pierwsza bramka dla Jelenina została zdobyta z rzutu karnego. Faulowany w polu karnym Adrian Mikitiuk podszedł podobnie jak tydzień temu do piłki i tym razem nie mógł się mylić zdobywając gola dla swej drużyny. Kilka minut później po prostopadłym podaniu Damiana Kuszka gola zdobył Aleksander Nieradka pokonując bramkarza Stali. Po zmianie stron gra była wyrównana. Po niefortunnym upadku, ręką na piłkę w polu karnym przez Patryka Zawala sędzia wskazał na jedenastkę. Wykonujący rzut karny nie miał świadomości że, w bramce stoi specjalista od rzutów karnych Łukasz Bieleszczuk. Który po raz setny ratuje swoją drużynę tak zrobił i tym razem. Gola na dobicię dołożył ponownie Aleksander Nieradka indywidualna akcją ustalił wynik spotkania. W meczu tym nie zabrakło zmarnowanych okazji o których warto wspomnieć. Miejmy nadzieję że, Czarnym uda się zanotować korzystny rezultat w sobotnim meczu z Lubskiem. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy aby dopingować swą drużynę w walce o utrzymanie.

STAL JASIEŃ - CZARNI JELENIN 0:3 (0:2)

Skład:
- K.Bendiuł, K.Walotka, P.Lechowicz, P.Dominik-
-P.Zawal, M.Sechafer, D.Kuszek, S.Nieradka -
- A.Mikitiuk, A.Nieradka

Bramki:
  • 31' Adrian Mikitiuk
  • 40' Aleksander Nieradka
  • 74' Aleksander Nieradka
Zmiany:
~M.Sechafer- O.Winiarski (70')
~P.Zawal- A.Bednarczuk (85')

poniedziałek, 14 czerwca 2010

Mecz do wygrania!

Czarni Jelenin w wyjazdowym meczu pogubili punkty tym razem w Nowym Miasteczku. Bez kilku podstawowych graczy dobrze weszli w spotkanie. Od pierwszych minut trener wystawił trzech zawodników z juniorów. Już w trzeciej minucie po faulu na Aleksandrze Nieradka arbiter wskazał na jedenastkę której nie wykorzystał Adrian Mikitiuk uderzając siłowo w poprzeczkę. Obie drużyny walczyły o środek pola. Tworząc i marnując dobre okazje. Dopiero po przerwie wpadły pierwsze bramki. Wynik spotkania otworzyli Czarni, po strzale na bramkę Kamila Walotki piłkę do bramki skierował Aleksander Nieradka. Kolejną okazje miał także Adrian Bednarczuk lecz nie zdołał wykończyć podania kolegi z drużyny. W końcowych minutach błąd popełnili obrońcy Jelenina. Zbyt lekkie podanie Marcina Walotki i piłka zatrzymała się na mokrej murawie. Przy niej natychmiast znalazł się napastnik MKS-u i wykorzystał błąd strzelając bramkę dobrze broniącemu w tym meczu Łukaszowi Bieleszczukowi.

MKS N.M. - CZARNI JELENIN 1:1 (0:0)

Skład:
- M.Walotka, K.Walotka, P.Lechowicz, P.Dominik-
-P.Zawal, A.Mikitiuk, D.Kuszek, O.Winiarski -
- A.Bednarczuk, A.Nieradka

Bramki:
  • 67' Aleksander Nieradka
Zmiany:
~P.Zawal- W.Tworek (75')
~O.Winiarski- D.Kuszek (80')

wtorek, 8 czerwca 2010

Przyjechali królowie... I uznali wyższość wiejskiego klubu.

Czarni Jelenin po fatalnym spotkaniu w Przybyszowie, zrehabilitowali się ogrywając lidera. Czarni bez nieobecnego na meczu Łukasza Bieleszczuka, oraz Pawła Morka do którego kibice i zawodnicy mają ogromny żal gdyż pozostawił klub z niewiadomych powodów. Mimo wszystko po raz kolejny nie zawiedli się na Juniorach którym dano szansę. Pierwsza połowa była wyrównana. Niewielka przewaga Jelenia decydowała tylko o posiadaniu piłki i większej ilości strzałów. Lecz to zespół z Łęknicy zdobył dwie bramki w pierwszej połowie lecz jedna z nich została słusznie nieznana, gdyż zawodnik znajdował się na pozycji spalonej. Były to dwa jedynie udane ataki gości. Czarni swoich szans nie wykorzystali. Z najbliższej odległości do siatki piłki nie mógł skierować Aleksander Nieradka. Również poprzeczka Sebastiana Nieradki minimalnie nie znalazła się w siatce. Strzałów z dystansu próbowali Adrian Mikitiuk oraz wracający do gry Marcin Sechafer. W drugiej połowie dominacje Czarnych można już było dostrzec gołym okiem. Pięknie skonstruowana akcja którą zapoczątkował Marcin Sechafer została wyśmienicie zakończona przez Aleksandra Nieradkę. Strzały głową Marcina Walotki i Adriana Mikitiuka minęły się z słupkiem. Po wprowadzeniu do gry dwóch juniorów Czarni odświeżyli swój zespół a mianowicie skrzydła. Dośrodkowanie Marcina Sechafera wyśmienicie zamknął Adrian Bednarczuk i z pierwszej piłki huknął na bramkę ŁKS-u. Łęknica próbowała jeszcze wyrównać. Po niepotrzebnym faulu Kamila Walotki arbiter odgwizdał rzut karny. Którego przestrzelił zawodnik przyjezdnych. Dobrze zastępujący Bieleszcuka w bramce Paweł Dominik odciągnął tylko piłkę wzrokiem. Decydującym momentem była jednak poprzeczka w ostatniej sekundzie meczu. Lecz także wtedy piłka nie znalazła się w siatce.

CZARNI JELENIN - ŁKS ŁĘKNICA 2:1 (0:1)

Skład:
- P.Dominik-
- M.Walotka, K.Walotka, M.Sechafer, K.Bendiuł-
- P.Lechowicz, A.Nieradka

Bramki:
  • 52' Aleksander Nieradka
  • 81' Adrian Bednarczuk
Zmiany:
~P.Zawal- O.Winiarski (75')
~S.Nieradka- A.Bednarczuk (75')
~D.Kuszek- W.Tworek (80')

czwartek, 3 czerwca 2010

Trening strzelecki!

Czarni Jelenin ponieśli srogą porażkę w meczu z Dębem Przybyszów. W tym meczu nie byli w stanie nic zrobić. Tym bardziej zatrzymać zawodników Przybyszowa. Kłótnie między sobą i wytkanie błędów nie przyniosło nic dobrego. Wszystko posypało się po dwóch czerwonych kartkach dla stoperów. Co będzie dalej nie wiadomo, prawie pewne jest to że, sezon zaczniemy od klasy A. "My weszliśmy, my spadniemy."

DĄB PRZYBYSZÓW - CZARNI JELENIN 12:0 (3:0)